Головна » Статті » МЕДИЦИНА

З сьогоднішнього дня відкрила свої двері оновлена амбулаторія в м. Українськ
Відтепер жителі цього міста матимуть сучасну, комфортну амбулаторію. Ремонт відбувався в рамках інвестиційного проєкту «Реконструкція нежитлового приміщення під розміщення амбулаторії ЗПСМ № 6 м. Українськ КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Селидівської міської ради» (без зміни зовнішних геометричних параметрів) з благоустроєм прилеглої території за адресою: вул. Ватутіна, 18, м. Українськ, Донецької області».
Нагадаємо, що минулого року депутатами Селидівської міської ради було підтримано рішення щодо придбання будівлі меншої площі для розташування амбулаторії  № 6 м. Українська. Це було зроблено з метою комфортного перебування пацієнтів і персоналу та економного використання коштів міського бюджету на оплату енергоносіїв.
А потім в новопридбаній будівлі розпочалась реконструкція. Проєктом було передбачено улаштування нової покрівлі,  утеплення фасаду, горища, встановлення енергозберігаючих  вікон,  вітражів з армованого  скла та всіх вхідних і внутрішніх дверей; перепланування і капітальний ремонт внутрішніх приміщень,   монтаж   систем електропостачання, пожежної сигналізації  та  оповіщення,  вентиляції  тощо. Заклад укомплектовано сучасними офісними та медичними меблями, інформаційними екранами, комп’ютерною технікою та усім необхідним обладнанням для роботи сімейних лікарів. Для комфортного перебування персоналу та відвідувачів в амбулаторії побудовано котельню, в якій встановлено два електричних котли, на території закладу виконано благоустрій прилеглої території.
Напередодні відкриття Селидівський міський голова Віктор Ремізов відвідав амбулаторію № 6 з метою перевірки її готовності до приймання пацієнтів. Він разом з головним лікарем Центру первинної медико-санітарної допомоги Оленою Марченко оглянув приміщення, поспілкувався з медиками та ознайомився з матеріально-технічною базою кабінетів.
Віктор Володимирович привітав колектив амбулаторії з цією визначною подією. «Наше місто розвивається, і з кожним роком стає все краще і краще, ось і в галузі медицини ми бачимо зміни. Це вже друга амбулаторія, яка переїхала в інше приміщення, та п’ята, де відбувся капітальний ремонт.  Ми хочемо, щоб у всього населення Селидівської міської ради були достойні умови лікування у закладах охорони здоров’я. Щоб кожен, хто звернувся до свого сімейного лікаря, отримав належне йому лікування, а це можливо тільки при хороших умовах в амбулаторіях».

Додамо, що  загальна кошторисна вартість проєкту склала 9,1 млн грн, фінансувався він за рахунок субвенції з  обласного  бюджету  на соціально-економічний розвиток та міського бюджету, ремонтні роботи виконувала підрядна організація ПП «ІНСАМ-БУД».
         
Категорія: МЕДИЦИНА | Додав: rodik (2020-10-23)
Переглядів: 5412 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Наша адреса
Редакція газети "Наша зоря"
вул. Карла Маркса,25
м. Селидове, Донецька обл. 85400+3-8-06237-7-25-89, 050-034-38-28 nasha-zorya@ukr.net
Мапа
sample map