Головна » Статті » НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ

Благодійна допомога ветеранам
7 травня  з  благодійною допомогою для ветеранів до Дня Перемоги над нацизмом місто Селидове відвідали народні депутати України Володимир Мороз та Наталія Королевська.
Вони зустрілися з Селидівським міським головою Віктором Ремізовим, головою Селидівської міської ради ветеранів війни, праці та Збройних сил України Мирославом Фоміним та його заступником Анатолієм Сучковим.
«Ми завжди пам’ятаємо про ветеранів і про їх подвиг заради нашого майбутнього! Мені дуже шкода, що зараз ветерани переживають складні часи, бо це вже друга війна в їхньому житті!», - сказала Наталія Королевська.
Володимир Мороз також приєднався до бесіди і підтримав свою колегу, - «Не слід забувати про тих,  хто дав нам можливість жити і розвиватись. Війна – це страшно. Треба шанувати пам’ять  тих, хто загинув і треба пам’ятати про тих, хто живий!».
Також вони поділилися спогадами про те, як Друга світова війна торкнулась їх родин.  Кожен розповів про своїх дідусів, якими пишається.
На знак вдячності нашим ветеранам за їх відвагу та героїзм народні депутати передали продуктові набори. Загалом 48 ветеранів Селидового та Новогродівки отримали продуктові набори від  Благодійного Фонду Оксани Марченко і Віктора Медведчука та «Опозиційної платформи – За життя» .
Категорія: НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ | Додав: rodik1 (2020-05-09)
Переглядів: 381 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Наша адреса
Редакція газети "Наша зоря"
вул. Карла Маркса,25
м. Селидове, Донецька обл. 85400+3-8-06237-7-25-89, 050-034-38-28 nasha-zorya@ukr.net
Мапа
sample map