Головна » Статті » НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ

Міський голова перевірив стан ремонтних робіт в дитсадку "Пролісок"
Серед інвестиційних проєктів, що реалізуються на території нашого міста є і «Капітальний ремонт покрівлі фасаду, віконних прорізів та інженерних систем будівлі дошкільного навчального закладу № 44 «Пролісок» за адресою: Донецька область, м. Селидове, вул. Центральна, 111». Мета проєкту – зробити заклад більш комфортним і теплим, покращити умови перебування в ньому дітей.

Роботи щодо впровадження енергозберігаючих технологій та капітального ремонту будівлі ДНЗ № 44 «Пролісок» розпочались восени 2019 року. Вартість проєкту складає 499,3 тис. євро. Роботи ведуться за рахунок інвестиції від НЕФКО – Північна екологічна Фінансова Корпорація (Nordic Environment  Finance Corporation NEFCO).
Проєкт включає в себе: заміну дерев’яних вікон на металопластикові; роботи з облаштування внутрішніх відкосів; утеплення зовнішніх стін та цоколю;  кольорове фарбування зовнішніх стін будівлі закладу; встановлення індивідуального теплового пункту, в тому числі ізоляція трубопроводів, арматури, елементів теплового пункту.
Питання з ремонтом закладу тримає на контролі міська влада. 19 травня Селидівський міський голова Віктор Ремізов відвідав дошкільний навчальний заклад «Пролісок», щоб проконтролювати хід робіт, які ведуться в рамках  цього інвестиційного проекту. Він поспілкувався з працівниками підрядної організації ТОВ «Авєга» щодо ходу робіт на даному об’єкті та строків їх завершення. Також Віктор Ремізов поспілкувався і з керівництвом ДНЗ «Пролісок» щодо потреб закладу та покращення умов для перебування дітей на території садка.
На даний час майже всі роботи завершені, але ще тривають роботи з утеплення та фарбування зовнішніх стін будівлі закладу.

    
Категорія: НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ | Додав: rodik (2020-05-21)
Переглядів: 539 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Наша адреса
Редакція газети "Наша зоря"
вул. Карла Маркса,25
м. Селидове, Донецька обл. 85400+3-8-06237-7-25-89, 050-034-38-28 nasha-zorya@ukr.net
Мапа
sample map