Головна » Статті » НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ

Молодь – майбутнє нашої країни
12 серпня, в Міжнародний день молоді, у   Молодіжному центрі «Молодь+», що працює на базі Селидівської центральної міської бібліотеки,  для юних мешканців нашого міста проводився  святковий  захід «Молодь – майбутнє нашої країни».
Працівник Молодіжного центру Тетяна Масло, розповіла про історію і дату заснування свята, головна мета якого - нагадати про роль молодих людей у розвитку і будівництві світу, про проблеми, які стоять на цьому шляху,   а також провела бліц-вікторину «Розкажи мені про себе…» та розважально-кулькову гру «Я – частинка  своєї країни».
На заході були присутні: начальник Селидівського відділу поліції Головного управління національної поліції в Донецькій області підполковник поліції Роман Козінцев,  старший інспектор ювенальної превенції Селидівського відділу поліції Головного управління національної поліції в Донецькій області капітан поліції Євген Косогов,  заступник начальника Селидівського міського відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області Наталія Броднікова,   спеціалісти відділу сім’ї,  молоді та спорту міської ради Лариса Слепко та Влада Карпова.  Гості звернулись до молоді зі словами привітання і найкращими побажаннями. А Євген Косогов звернув увагу на безпечне користування  інтернетом та розповів про кібербулінг,  який існує сьогодні у соціальних мережах.
Під час заходу було підбито підсумки фотоконкурсу «Місто очима молоді», який було оголошено напередодні. Переможцями стали Тетяна Дробна  та  Діана Зеленська.
Закінчився захід спільним переглядом пригодницького  фільму «Обережно,  канікули!»
 
Категорія: НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ | Додав: rodik (2020-08-14)
Переглядів: 1027 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Наша адреса
Редакція газети "Наша зоря"
вул. Карла Маркса,25
м. Селидове, Донецька обл. 85400+3-8-06237-7-25-89, 050-034-38-28 nasha-zorya@ukr.net
Мапа
sample map