Головна » Статті » НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ

Повним ходом йдуть ремонтні роботи на стадіоні «Шахтар»
Вони проводяться в рамках проєкту «Реконструкція стадіону «Шахтар» Дитячо-юнацької спортивної школи м. Селидове».
На даний час вже виконано роботи з впорядкування території стадіону для встановлення огорожі, майже завершені демонтажні роботи. На протилежному від адмінбудівлі боці розрівняли площу під майбутню огорожу. Також там буде зроблена висадка молодих дерев.  Вже розібрані старі трибуні та вивозять будівельне сміття. Прокладається теплотраса, проводяться роботи з укладання труб для каналізації. Зараз замовляються матеріали для трибун та ремонту даху. З початку червня розпочнуться роботи з ремонту даху адмінбудівлі.
З ходом робіт ознайомився сьогодні Селидівський міський голова Віктор Ремізов. Він обговорив із представниками підрядної організації хід робіт та питання, які виникають у зв'язку з цим.
Тим часом добігають кінця роботи в рамках інвестиційного проекту «Реконструкція футбольного поля штучним покриттям стадіону «Шахтар» Дитячо-юнацької спортивної школи м. Селидове (105х68 м)». Вже поклали штучний газон та роблять розмітку поля. По цьому проєкту залишається встановити футбольні ворота та кутові прапорці.
    
Категорія: НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ | Додав: rodik (2020-05-15)
Переглядів: 669 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Наша адреса
Редакція газети "Наша зоря"
вул. Карла Маркса,25
м. Селидове, Донецька обл. 85400+3-8-06237-7-25-89, 050-034-38-28 nasha-zorya@ukr.net
Мапа
sample map