Головна » Статті » НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ

Проведення культурно-масових заходів, присвячених святкуванню Дня шахтаря, на території Селидівської міської ради заборонено
Шановні мешканці міста!
День у день кількість хворих на COVID-19 у Донецькій області помітно зростає, дедалі частіше хвороба забирає життя наших людей. Захворіти може будь-хто, і не можна наперед вгадати, який перебіг матиме хвороба.
З метою вжиття необхідних додаткових заходів для відвернення загрози здоров’ю громадян та запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) протокольним рішенням міської комісії з питань ТЕБ та НС* від 28.08.2020 № 28 заборонено проведення на території Селидівської міської ради культурно-масових заходів, присвячених святкуванню Дня шахтаря.

Контроль за виконанням рішень міської комісії з питань ТЕБ та НС, протиепідемічних та карантинних обмежувальних заходів на території Селидівської міської ради покладено на Селидівське ВП Покровського ВП ГУ НП у Донецькій області.
Подолати пандемію можна тільки відповідальною поведінкою та серйозним ставленням до загрози. Дотримуйтеся соціальної дистанції та уникайте масових скупчень людей. Використовуйте індивідуальні засоби захисту та ретельно мийте руки. Поки що це наша єдина зброя у боротьбі із пандемією.
Бережіть себе та своїх близьких!
* Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.06.2015 №409 «Про затвердження Типового положення про регіональну та місцеву комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій» та Положення про міську комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, затвердженого рішенням виконкому Селидівської міської ради від 21.11.2018 №164, рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій є обов’язковими для виконання структурними підрозділами міської ради, населенням, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форм власності та підпорядкування, розташованими на території Селидівської міської ради.
Категорія: НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ | Додав: rodik (2020-08-28)
Переглядів: 1345 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Наша адреса
Редакція газети "Наша зоря"
вул. Карла Маркса,25
м. Селидове, Донецька обл. 85400+3-8-06237-7-25-89, 050-034-38-28 nasha-zorya@ukr.net
Мапа
sample map