Головна » Статті » НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ

Розпочалась реконструкція стадіону «Шахтар»
6 травня заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін разом з начальником управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Володимиром Мициком відвідали місто Селидове, де в рамках національної програми «Велике будівництво» відбудеться реконструкція стадіону «Шахтар».

Як писала «Наша зоря», на сьогоднішній день на стадіоні майже завершено роботи в рамках інвестиційного проекту «Реконструкція футбольного поля штучним покриттям стадіону «Шахтар» Дитячо-юнацької спортивної школи м. Селидове (105х68м)», зокрема вже укладають рулони синтетичної трави на майданчику, обрізають краї та здійснюють підгонку і стиковку. Підігнані краї склеюють з’єднувальною стрічкою з застосуванням двокомпонентного поліуретанового клею.
Наступним проектом «Реконструкція стадіону «Шахтар» дитячо-юнацької спортивної школи м.Селидове» передбачено капітальний ремонт адміністративної будівлі з заміною внутрішніх і зовнішніх інженерних мереж, влаштуванням тамбурів,  кабінету охоронця,  душових,  медичного кабінету, санвузла для маломобільних груп населення; встановлення системи пожежної сигналізації; заміну ганку з влаштуванням пандусу; влаштування спортивних майданчиків, зовнішнього електроосвітлення футбольного поля, встановлення електронного  табло; заміну конструкції існуючих трибун на стаціонарні відкриті з пластиковими стільцями; реконструкцію двох будівель (кас) для продажу квитків; влаштування вуличних туалетів згідно з діючими санітарними нормами України; благоустрій та озеленення прилеглої території. Загальна вартість оновлення стадіону складатиме понад 33 млн грн. Проект буде реалізовано за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку, обласного та міського бюджету.

  
Вадим Філашкін та Володимир Мицик разом з міським головою Віктором Ремізовим, представниками проектної організації, технагляду та підрядної компанії ТОВ «АЛЬЯНСБУД» оглянули об’єкт та обговорили ряд питань щодо початку робіт з реконструкції стадіону. На даний час розпочинаються роботи з розбору даху та вивезення будівельного сміття. Також розпочато впорядкування території стадіону для встановлення огорожі, найближчим часом відбудуться демонтажні роботи. Присутні наголосили  на тому, що всі роботи з реконструкції мають бути завершені в строк. 
«Збоїв не повинно бути! Наше завдання зробити якісний сучасний спортивний об’єкт!», - підкреслив Вадим Філашкін.
Наприкінці зустрічі присутні також оглянули спортивний майданчик ДЮСШ, на якому завершуються роботи з реконструкції для подальшого влаштування тут мультифункціонального майданчика для занять ігровими видами спорту.
Категорія: НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ | Додав: rodik (2020-05-07)
Переглядів: 383 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Наша адреса
Редакція газети "Наша зоря"
вул. Карла Маркса,25
м. Селидове, Донецька обл. 85400+3-8-06237-7-25-89, 050-034-38-28 nasha-zorya@ukr.net
Мапа
sample map