Головна » Статті » НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ

Селидівські правоохоронці привітали юного переможця обласного конкурсу
 Учень 8 класу Гірницької загальноосвітньої школи № 18 Максим Задоєв посів 1 місце в конкурсі у рамках проєкту «Простір миру та безпеки» Giveaway від Children’s Cop. Керівник Селидівського відділення поліції привітав хлопця із перемогою та вручив цінний подарунок.
Мета проєкту «Простір миру та безпеки» – навчити молодь  мирному врегулюванню конфліктів і запобігти булінгу. Так, перед юними учасниками конкурсу стояло завдання зняти відеоролик, в якому було б показано, як медіатори шкільної служби порозуміння, завдяки отриманим навичкам,  допомагають дівчатам та хлопцям вирішувати конфліктні ситуації шляхом взаєморозуміння.
Максим Задоєв є одним з таких медіаторів. В травні 2019 року він пройшов чотириденний тренінг «Базові навички медіатора» та отримав відповідний сертифікат. Постійними тренерами та наставниками Максима є старший інспектор Селидівського відділення поліції Євген Косогов та керівник шкільної служби порозуміння Тетяна Птиця. На сьогодні Максим є активним учасником шкільної служби порозуміння «Діалог» в Гірницькій ЗОШ № 18 і допомагає школярам у вирішенні питань,  які інколи виникають в учнів. Максим охоче взяв участь у конкурсі і став його переможцем. В своєму відеоролику хлопець показав,   які методи використовують медіатори для примирення конфліктуючих сторін.

Максима було запрошено до Селидівського відділення поліції, де начальник відділення підполковник поліції Роман Козінцев привітав юного медіатора з перемогою,  вручив йому планшет та побажав наснаги й творчих досягнень.
Покровський відділ поліції Донецької області.
Категорія: НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ | Додав: Nasha-zorya (2020-07-14)
Переглядів: 965 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Наша адреса
Редакція газети "Наша зоря"
вул. Карла Маркса,25
м. Селидове, Донецька обл. 85400+3-8-06237-7-25-89, 050-034-38-28 nasha-zorya@ukr.net
Мапа
sample map