Головна » Статті » НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ

Селидівський міський голова привітав медичних працівників міста
Щороку у третю неділю червня в нашій країні відзначають День медичного працівника – свято лікарів, фельдшерів і акушерів, медсестер і медбратів, фармацевтів і лаборантів, санітарок і сестер-господарок, одним словом усіх, хто стоїть на варті охорони здоров’я кожної людини.
Саме від їхніх старань залежить здоров’я і навіть життя пацієнтів. Саме до них ми звертаємося, щоб позбавитися від хвороб та болю, адже вони оберігають  найбільший дар Господній – людське життя! І вдень і вночі вони поруч, аби встигнути допомогти хворому! І у день свята ми ще раз звертаємося до них зі словами подяки за  таку важку і відповідальну працю, за професіоналізм, за доброту і увагу до людей.
Напередодні Дня медичного працівника Селидівський міський голова зустрівся з керівниками медичних закладів міста – головним лікарем КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Селидівської міської ради» Оленою Марченко, директором КНП «Селидівська центральна міська лікарня Селидівської міської ради» Ніною Поречною, головним лікарем КНП «Міська стоматологічна поліклініка Селидівської міської ради» Євгеном Хоружим, аби в їх особі привітати зі святом всіх медиків міста. Цілий ряд медичних працівників нагороджений Почесними грамоти від Селидівської міської ради за сумлінну працю, вагомий особистий внесок в розвиток системи охорони здоров’я міста.
Крім того, Подяки від народного депутата  України Володимира Мороза отримали лікар загальної практики-сімейний лікар КНП «ЦПМСД Селидівської міської ради» Юлія Поліна, завідуюча рентгенкабінетом, лікар рентгенолог КНП «Селидівська ЦМЛ Селидівської міської ради» Ольга Коломієць та лікар стоматолог-парадонтолог, кандидат медичних наук КНП «Міська стоматологічна поліклініка Селидівської міської ради» Ритта Хоружа.
   
Категорія: НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ | Додав: rodik (2020-06-19)
Переглядів: 880 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Наша адреса
Редакція газети "Наша зоря"
вул. Карла Маркса,25
м. Селидове, Донецька обл. 85400+3-8-06237-7-25-89, 050-034-38-28 nasha-zorya@ukr.net
Мапа
sample map