Головна » Статті » НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ

Творчі перемоги артистів Центру дозвілля у липні
Літня пора – час відпочинку й можливість більше уваги приділити улюбленій справі й захопленням. Творчі працівники та вихованці гуртків художньої самодіяльності Центру дозвілля та українських традицій м. Селидове продовжують приємно дивувати своїми талантами.
16-17 липня 2020 року в м. Київ відбувся Міжнародний різножанровий онлайн  фестиваль-конкурс «Талановиті діти України», у якому взяв участь Зразковий танцювальний колектив «Бонус» (керівниця Валерія  Зеленська). Були представлені два номери: народна пісня «Гуцулочка» у виконанні Діани Зеленської (викладач - Світлана Тарасова) - І місце та східний танець «Каталіна» у виконанні групи "Грація" (тренер - Діана Зеленська) - ІІ місце. Переможці були нагороджені дипломами, кубками, медалями та путівками зі знижкою для участі у конкурсі за кордоном. Також  Подяками були відзначені керівники колективів.
З 27 липня до 1 серпня у м. Бердянськ проходив Міжнародний фестиваль-конкурс творчих досягнень «Морська феєрія». Вокалісти Центру дозвілля та українських традицій м. Селидове взяли в ньому активну участь і посіли призові місця.
Христина Логінова (керівник - Вікторія Самойленко) стала лауреатом 1 ступеня з піснею «Козаченько» в номінації «Авторський вокал» і лауреатом 1 ступеня з піснею «Молитва» в номінації «Естрадний вокал».
Керівниця вокалістки - Вікторія Самойленко – отримала Гран-прі в номінації "Естрадний вокал" за пісню «Благословиться» (сл. М.Бойко, муз. Р.Білишко).
Вітаємо наших земляків,  бажаємо успіхів!
Категорія: НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ | Додав: rodik (2020-08-11)
Переглядів: 1058 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Наша адреса
Редакція газети "Наша зоря"
вул. Карла Маркса,25
м. Селидове, Донецька обл. 85400+3-8-06237-7-25-89, 050-034-38-28 nasha-zorya@ukr.net
Мапа
sample map