Головна » Статті » НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ

Українська ЗОШ № 13 потрапила до 20-ти шкіл Донецької та Луганської областей у третьому турі «Освітнього марафону»
 «Освітній марафон» реалізується БО «Благодійний фонд «Фундація соціальних інновацій «З країни в Україну» в рамках проєкту «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG East) Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Мета цього проєкту – підвищення конкурентоспроможності закладів освіти Донецької та Луганської областей.  
Понад сім місяців школи Донеччини та Луганщини працюють над стратегіями своїх навчальних закладів,  які допоможуть впровадити якісні зміни у школі. На старті до участі у Марафоні було відібрано 60 команд,  другий конкурсний відбір за результатами виконання завдань відбувся у лютому цього року.
За цей час учасники навчились будувати стратегії проєктів,  формувати ефективні комунікації з громадою,  дізнались дієві методи в інклюзивному навчанні,  захищали свої проєкти та, найголовніше, – наочно переконались,  що зміни у школах - не міф,  а реальність вже багатьох закладів завдяки завзяттю вчителів та керівного складу.
30 червня 2020 року команда «Благодійного фонду «Фундація соціальних інновацій «З країни в Україну» оприлюднила перелік навчальних закладів – учасників проєкту «Освітній марафон»,  які за результатами передзахисту стратегій розвитку пройшли у третій тур. Загалом до третього туру увiйшло 15 закладів освіти Донецької області та 5 навчальних закладів Луганської області. Серед них опинилась і Українська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 13 Селидівської міської ради.
«Тепер переможців чекаємо на третьому  інтенсиві,  який відбудеться 16-18 липня 2020 року на Донеччині,  -  говорить проєктна менеджерка «Освітнього марафону» Світлана Кашенець. – В перший день  команди мають захистити допрацьовані стратегії розвитку своїх закладів освіти,  а  також  ми запланували для них тренінги з впровадження методології (GTD) з питань управління справами та особистісної продуктивності,  з написання проєктних заявок. Це допоможе  школам використовувати проєктний  підхід у  роботі,  готувати якісні грантові заявки та  залучати ресурси для успішної реалізації стратегій. Під час заходу буде оголошено про відбір 10 суперфіналістів,  які  до 1 вересня цього  року  мають  подати грантові пропозиції для отримання донорської підтримки».
Категорія: НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ | Додав: Nasha-zorya (2020-07-14)
Переглядів: 1105 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Наша адреса
Редакція газети "Наша зоря"
вул. Карла Маркса,25
м. Селидове, Донецька обл. 85400+3-8-06237-7-25-89, 050-034-38-28 nasha-zorya@ukr.net
Мапа
sample map