Головна » Статті » НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ

В Селидовому урочисто підняли Державний Прапор
Щорічно, починаючи з 2004  року, 23 серпня в Україні святкують День Державного Прапора України – як  вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України. А починаючи з 2009 року в цей день в усіх населених пунктах України проходить офіційна церемонія підняття Державного Прапора.
Ось і цього року в Селидовому, на майданчику біля будівлі виконкому  міської ради, відбулась церемонія урочистого підняття Державного Прапора. На захід зібралися представники місцевої влади та громадськість міста. Право підняти Державний Прапор України було надано вихованцю секцію боксу ДЮСШ Селидового, неодноразовому переможцю чемпіонатів Донецької області з боксу, призеру чемпіонатів України, члену збірної команди Донецької області з боксу Олегу Білоконю.
Після церемонії підняття Прапору до присутніх з вітальним словом звернувся міський голова Віктор Ремізов. Від імені Селидівської міської ради, її виконавчого комітету  та себе особисто він привітав всіх із національними святами нашої державності – Днем Державного Прапора та Днем незалежності України.
- Ці видатні дати навіки увійшли в історію нашої держави золотою сторінкою, започаткували нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпили його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.
На завершення свого виступу Віктор Ремізов побажав усім присутнім міцного здоров'я, миру, злагоди, добробуту та процвітання на довгі і щасливі роки!
Міський голова вручив почесні нагороди для учасників бойових дій, воїнів АТО і ООС голові громадської організації «Селидівське об’єднання ветеранів АТО, ООС «БЛОК» Володимиру Рибакову.
Володимир Рибаков також привітав всіх зі святом та побажав, щоб життя кожного громадянина нашої країни завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого державного стягу.
Хвилиною мовчання присутні вшанували загиблих воїнів, мирних жителів, які віддали своє життя заради щасливого майбутнього.
До святкових вітань приєднались працівники та вихованці Центру дозвілля та українських традицій м. Селидового: Анастасія Іщун, Ніна Ніколішина, Вікторія Самойленко, танцювальний колектив "Бонус". Вони подарували пісні та  хореографічну композицію, присвячені рідній Україні та її національним символам.
      
Категорія: НОВИНИ СЕЛИДОВОГО І МІСЬКОЇ РАДИ | Додав: rodik1 (2020-08-23)
Переглядів: 1191 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Наша адреса
Редакція газети "Наша зоря"
вул. Карла Маркса,25
м. Селидове, Донецька обл. 85400+3-8-06237-7-25-89, 050-034-38-28 nasha-zorya@ukr.net
Мапа
sample map