Головна » Статті » ОФІЦІЙНО

Почесні грамоти – талановитим дітям
У понеділок, 1 червня, в Україні, як і в усьому світі будуть відзначати Міжнародний день захисту дітей. Щороку в нашому місті у цей день проводилися різноманітні розважальні заходи, концерти, змагання, конкурси на яких діти могли показати свої вміння і здобутки. Але не цього року. Через загальнонаціональний карантин всі розважальні заходи скасовано.
Але це не привід обійти увагою наших найталановитіших, найспортивніших, найрозумніших дітей. Селидівська міська рада підготувала Почесні грамоти цілому ряду юних зірочок та творчим колективам  за спортивні, освітні, творчі досягнення, показані ними протягом року, а також за активну життєву позицію.

Напередодні свята Селидівський міський голова Віктор Ремізов вручив ці грамоти начальнику відділу сім’ї, молоді та спорту Андрію Косенку, начальнику відділу освіти Яні Передрій, директору Центру творчості дітей та юнацтва м. Селидове Наталії Степаненко та начальнику відділу культури Ларисі Дашевській, аби потім вони нагородили ними вихованців своїх закладів.
Також Подяками Селидівської міської ради будуть нагороджені учасники міського інформаційного флешмобу «Друга світова війна в історії моєї родини».
     
Категорія: ОФІЦІЙНО | Додав: rodik (2020-05-29)
Переглядів: 637 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Наша адреса
Редакція газети "Наша зоря"
вул. Карла Маркса,25
м. Селидове, Донецька обл. 85400+3-8-06237-7-25-89, 050-034-38-28 nasha-zorya@ukr.net
Мапа
sample map