Головна » Статті » ОФІЦІЙНО

Увага! Актуальна сервісна послуга – «Автоматичне призначення пенсії»
Селидовське об’єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області інформує, що Пенсійним фондом України на виконання Указу Президента України від 08.11.2019 р. № 837 «Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави»  у  липні  2020  року  розпочато впровадження автоматичного призначення пенсій.
Послуга надаватиметься засобами вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду (https://portal.pfu.gov.ua) з використанням кваліфікованого електронного підпису (КЕП) та дозволятиме призначати пенсії автоматично при досягненні пенсійного віку з урахуванням всіх наявних у Пенсійному фонді даних, завчасно поданих майбутніми пенсіонерами.
Для цього необхідно:
- заповнити анкету-заяву, додати скановані копії документів;
- підписати анкету-заяву КЕП,
- надіслати її до територіального органу Пенсійного фонду України.
Документи,  які надаються для призначення пенсії  при опрацюванні звернення «Автоматичне призначення пенсії» буде оцифровано та атрибутовано спеціалістами Фонду. На їх підставі буде сформовано електронну пенсійну справу, складові якої стануть доступні для перегляду у відповідному розділі на вебпорталі «Моя пенсія» особам,  які набули статусу пенсіонерів.
З початку роботи сервісу автоматичного призначення пенсії анкети-заяви подали 46 майбутніх пенсіонерів м. Селидове та м. Новогродівка.
Слід зауважити, що основою для автоматичного призначення пенсій є облік трудової діяльності в електронному вигляді або електронна трудова книжка.
На сьогодні до Селидовського об’єднаного управління Пенсійного Фонду України Донецької області надійшло більше 125 сканкопій трудових книжок, на основі яких у майбутньому буде відбуватися автоматичне призначення пенсій. При цьому надійшло 46 звернень для автопризначення пенсій,  в тому числі від 37 підприємств, організацій,  установ,  працівники яких вже найближчим часом досягнуть пенсійного віку.
Автоматичне призначення пенсії – дуже актуальний на сьогодні сервіс Пенсійного фонду, оскільки дозволяє призначити пенсію без відвідування відділів обслуговування громадян та відповідно уникнути небажаних контактів під час карантину.
За отриманням практичної та методичної допомоги звертайтеся за номером «Гарячої лінії» (06237) 7-22-95, (06237) 3-44-78.
Галина МЕДВЕДЄВА,
в.о. начальника управління.

 
Категорія: ОФІЦІЙНО | Додав: Nasha-zorya (2020-08-14)
Переглядів: 912 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Наша адреса
Редакція газети "Наша зоря"
вул. Карла Маркса,25
м. Селидове, Донецька обл. 85400+3-8-06237-7-25-89, 050-034-38-28 nasha-zorya@ukr.net
Мапа
sample map