Головна » Статті » ОФІЦІЙНО

Відділ пробації запрошує волонтерів
Одним з чинників, які здійснюють негативний вплив на розвиток нашого суспільства і держави нині є високий рівень злочинності. Це негативно впливає на безпеку людей, їх життєдіяльність, нормальні відносини в родинах та суспільстві.
Для вирішення частини цих проблемних моментів та повернення до нормального законослухняного життя в суспільстві осіб, які вчинили правопорушення, в Україні у 2015 році створено систему пробації (Закон України «Про пробацію»).
Селидівський міський відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області запрошує до співпраці всіх громадян України, віком від 18 років, які мають бажання стати волонтером пробації для проведення соціально-виховної роботи із суб’єктами пробації та реалізації різноманітних заходів, спрямованих на виправлення засуджених та запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень.
Волонтерська діяльність, пов'язана з пробацією, здійснюється волонтерами за такими напрямками: участь у проведенні соціально-виховної та індивідуально-профілактичної роботи із суб'єктами пробації, сприяння у працевлаштуванні суб'єктів пробації, залучення їх до навчання та соціально корисної діяльності, участь у перевірці виконання обов’язків, покладених судом на осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням, організація виховних та благодійних заходів і акцій за різними тематичними напрямками, надання консультацій правопорушникам та їх сім'ям.
Для молодих людей участь у волонтерській діяльності має свої переваги, а саме:
- допрофесійна підготовка, професійне самовизначення та становлення;
- оволодіння знаннями та практичними навичками соціальної роботи;
- досвід індивідуальної та групової роботи;
- розвиток лідерських якостей, творчих здібностей, самовираження та становлення;       
Волонтерська діяльність в пробації – це велика соціальна відповідальність та певний ризик, тому до здійснення волонтерства можуть бути допущені виключно громадяни, які це усвідомлюють та мають навички вирішення конфліктних та складних ситуацій. Кандидати у волонтери мають пройти відбір і навчання.
«Любити і допомагати» - девіз всіх тих, хто не може залишатися осторонь людей, які потребують підтримки та участі. «Не питай, що Україна зробила для тебе. Запитай себе, що ти зробив для України» - саме за цим принципом діють волонтери.
У разі зацікавленості або виникненні питань, просимо звертатися за адресою: м. Селидове, вул. К. Маркса, буд 41а,  або за телефоном 095-003-45-59.
Сподіваємося, що спільними зусиллями ми зможемо забезпечити максимальну безпеку суспільства.

Тетяна Носуля,
начальник Селидівського міського відділу  філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області.

 
Категорія: ОФІЦІЙНО | Додав: Nasha-zorya (2020-07-10)
Переглядів: 1169 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Наша адреса
Редакція газети "Наша зоря"
вул. Карла Маркса,25
м. Селидове, Донецька обл. 85400+3-8-06237-7-25-89, 050-034-38-28 nasha-zorya@ukr.net
Мапа
sample map