Головна » Статті » ОФІЦІЙНО

З 1 липня запрацював новий сервіс від Пенсійного фонду України
Селидовське об’єднане  управління Пенсійного фонду України Донецької області  інформує, що з 1 липня 2020 року  Пенсійний фонд України впровадив нову сервісну послугу – автоматичне призначення пенсії.
Пенсія призначається автоматично при досягненні пенсійного віку. При цьому немає необхідності додатково звертатись та особисто відвідувати органи Пенсійного фонду.
Сервіс дозволяє надати всю необхідну для призначення пенсії інформацію завчасно та провести перевірку наявних у Пенсійному фонді даних.
Послуга надається засобами вебпорталу з використанням кваліфікованого електронного підпису (КЕП).
Користувач, який не є пенсіонером та який авторизувався на вебпорталі Фонду за допомогою КЕП:
- заповнює атрибути анкети (заяву; загальні дані; дані документу, що посвідчує особу; адресу проживання та реєстрації; дані щодо обраного способу виплати призначеної пенсії та отримання пенсійного посвідчення);
- додає скановані копії документів (обов’язкові та ті, які вважає за необхідне надати) для підтвердження його права на певні доплати та пільги);
- підписує анкету-заяву КЕП та надсилає її до органу Фонду.
За результатами опрацювання анкети-заяви користувач отримає інформацію про автоматичне призначення пенсії, дату такого призначення та розмір пенсії за допомогою СМС-повідомлення, засобами вебпорталу та через мобільний додаток.
Отримати консультації з цього питання можна за телефоном «гарячої лінії» управління: м. Селидове - (06237) 7-22-95,  м. Новогродівка - (06237) 3-44-78.

О.САФРОНОВА,
в.о. начальника управління.
Категорія: ОФІЦІЙНО | Додав: Nasha-zorya (2020-07-10)
Переглядів: 1100 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Наша адреса
Редакція газети "Наша зоря"
вул. Карла Маркса,25
м. Селидове, Донецька обл. 85400+3-8-06237-7-25-89, 050-034-38-28 nasha-zorya@ukr.net
Мапа
sample map